Victorie
& Cleo
Dark Angels

PRAKTIKY

DOGPLAY

Milujeme psy. Chováme psy. Máme poměrně bohaté kynologické znalosti. Víme samozřejmě, že čtyřnozí chlupáči se od lidských hafanů přece jen trochu liší. Zatímco chlupáče cvičíme metodou pozitivního reinforcementu (neboli pozitivního posilování), lidští hafani občas vyžadují stahovací obojek, tvrdou ruku a dlouhý bič (a občas možná sem tam piškot, když jsou náhodou hodní). Hafani však mají na výběr. Sami se rozhodnou, jaký druh výcviku chtějí absolvovat. Naučí se základní povely, chodit u nohy a aportovat. Výcvikem ovšem naše soužití s hafany nekončí. Víme, že je třeba ponechat volný čas i na hru, péči o tlapky, chrup a ouška, jakož i odpočinek, krmení a občasné koupání. Hodní pejsci se mohou těšit na vlastní hračky a dobrůtky, a když nás přesvědčí, že jsou vychovaní, tak i na společné procházky. Zlobiví, neposlušní psi se mohou těšit na důkladnou převýchovu.

VÝPRASKY

dlaní, plácačkou, vařečkou, rákoskou, bičem, důtkami

Připoutáme tě ke kříži. Nebo na postel. Možná ti jenom přikážeme, aby ses ohnul, a běda ti, jestli se během výprasku pohneš. Postavíme se k tobě každá z jedné strany a začneme plácačkou. Připraví tě na to, co přijde, a rozproudí ti krevní oběh. Pak přejdeme k rákosce. Krásně sviští vzduchem a hezky štípe. Budeš počítat rány a za každou pokorně poděkuješ. Možná dostaneš roubík, možná tě přinutíme držet v puse jablko. Jestli ho pustíš, dostaneš dvakrát tolik. Až budeš mít zadek hezky pruhovaný, přitvrdíme a vezmeme do ruky bič. Jelikož nejsme vyznavačky nicotných bičíků pro děti, začne teď pro nás ta pravá zábava. Až se ti pozadí vybarví do uspokojivých odstínů, na chvíli přestaneme. V případě tvrdších výprasků dochází k k porušení vrchní vrstvy kůže, pak je třeba zranění ošetřit. Rozhodně si nepřejeme, abys padl za oběť záludné infekci. Vše důkladně vyčistíme, a zatímco bude dezinfekce schnout, vrátíme se k rákosce a budeme se věnovat zadní straně stehen. Časem mě všímavá komtesa zřejmě upozorní, že jsme zapomněly na důtky. Nic naplat, musíme se vrátit k tvému pozadí a celou scénu pádně dobarvit. Pokud nemáš v puse roubík nebo v ní nedržíš jablko, dáváme ti poměrně velkou volnost projevu. Křič a plač jak je libo. Nakonec stejně řvou všichni, a na nás to nemá žádný vliv.

MUČENÍ BRADAVEK

mačkání, kousání, štípání, klipsy, vosk

Spoutáme tě dle svého rozmaru tak, jak se nám v daný okamžik bude chtít. Možná ti nasadíme kuklu, možná ti jenom zavážeme oči šátkem. Vezmeme do rukou tvé bradavky a prudce jimi zakroutíme. Vyjekneš bolestí. Právě to chceme slyšet. Nejspíš chceš, abychom je pustily, ale my zmáčkneme ještě víc. Pak na chvilku povolíme, ale vzápětí je začneme ostře štípat nehty. Nyní jsou mnohem citlivější než na začátku, a může následovat několik dobře mířených ran plácačkou. Zapálíme svíčky a začneme bradavky pomalu okusovat. Nejprve jemně, pak stále silněji. Až se okolo knotu utvoří jezírko horkého vosku, začneme ti jej pomalu kapat nejdřív okolo bradavek, pak na ně samotné. Až vosk zchladne a strhneme ho, budou bradavky již velmi citlivé a můžeme přistoupit k nasazení svorek. Se svorkami si umíme vyhrát. Zvyšujeme na ně tlak, vyvíjíme různé způsoby tahu a rotace. Chci vidět, jestli ti je Paní Victorie dokáže strhnout jedinou ranou bičem. Na vzdálenosti moc odhad nemá, trefí se, nebo to bude muset zkoušet znovu?

POZIČNÍ TRESTY

přesněji stresové pozice

Těší nás sledovat, jak se naše oběť pomalu začíná potit, objevují se u ní mimovolné záškuby svalů a viditelně se jí zmocňuje hrůza z toho, jak dlouho ještě bude muset vydržet a co se stane, když nevydrží. Stresové pozice si oblíbila hlavně Paní Victorie pro jejich zdánlivou nenáročnost a vysokou účinnost. Jsou vynikající pomůckou při výsleších, jakož i výbornou výchovnou metodou. Přestože jsou velmi bolestivé, nezanechávají viditelné stopy na těle a silně působí na psychiku. Pokud otrok nevydrží po požadovanou dobu v předepsané pozici, následuje exemplární trest. Komtesa Cleo poznamenává, že pozice sice vypadají na první pohled poměrně nevinně, vydrží však opravdu jen málokdo.

TRAMPLING

Nejsi nic. Jenom kus hadru, obyčejná rohožka. Budeš ležet nahý na zemi a budeme po tobě šlapat, jako bys tam ani nebyl. Staneš se součástí podlahy. Utřeme si do tebe podrážky a pak nám je ještě pečlivě očistíš jazykem.

VÝCHOVA OTROKA

Často nás kontaktují submisivně zaměření muži a přejí si stát se našimi otroky. Mnohdy si neuvědomují, že se jedná o velmi náročný úkol. Takoví žadatelé budou muset podstoupit velmi tvrdý výcvik, který je patřičným způsobem připraví na následující službu. Jestli si myslíš, že role otroka spočívá pouze v tom, že nám budeš nosit občerstvení, lakovat nehty a leštit boty, hluboce se mýlíš. Otroci jsou zde od toho, aby se podrobili všem našim rozmarům, a ty mohou být skutečně různorodé. Dobře tedy svou případnou žádost zvaž, abys pak nemusel odejít se sklopenýma ušima.

MUČENÍ GENITÁLIÍ

kolíčky, svorky, podvazování, mačkání, využití závaží, vosk

Zapálíme svíčku. Pevně ti podvážeme varlata a na předkožku nacvakáme svorky. Zatímco ti uštědřím výprask přes penis, paní Victorie si ti sedne na obličej a přidusí tě klínem. Po výprasku již se okolo knotu vytvoří jezírko horkého vosku, které ti nejprve vyliji na žalud. Očekáváme, že budeš naši péči snášet jako muž, to jest v tichosti. Pokud by tě přece jenom napadlo kňourat, paní Victorie tě usměrní několika pádnými fackami a já tě odměním dalším výpraskem a horkým voskem na varlata. Poté tě připoutáme ke kříži a na varlata připevníme první závaží, prozatím nějaké lehčí. Váhu budeme postupně zvyšovat, aby se ukázalo, co vydržíš. Když bude paní Victorie v rozverné náladě, závaží rozhoupe. Až se dostatečně pobavíme, závaží sundáme a varlata ti rozvážeme. Jestli jsi vydržel bez zbytečného povyku, možná tě necháme jít. Jestli jsi kňoural, chytnu tvé klenoty do dlaně a pořádně stisknu a zakroutím, abys měl alespoň důvod.

MUČENÍ PENISU

vosk, nácvik otrockých orgasmů, postorgasmická tortura

Nácvik otrockých orgasmů je naše oblíbená kratochvíle. Zaujmeš přikázanou polohu a pomalu tě přivedeme skoro k vyvrcholení. Opovaž se ale vystříknout. K tomu musíš mít naše svolení. Pokud tak přesto učiníš, bude následovat obzvláště tvrdý trest. Před výstřikem ohlásíš svůj otrocký orgasmus, my okamžitě přestaneme se stimulací a necháme tě trochu vychladnout. Možná ti dáme pár ran rákoskou přes stehna a polijeme tě horkým voskem, možná budeš muset po celý nácvik držet v análu kolík. Posléze tě opět přivedeme téměř k vyvrcholení, potom znovu a znovu, dokud neseznáme, že už víc nevydržíš. Myslíš si, že ti na závěr povolíme vystříknout? Snadno se může stát, že tě místo vytouženého uspokojení pošleme domů zamčeného v pásu cudnosti.

ANÁLNÍ HRÁTKY

anální kolíky různých rozměrů, dilda, znásilnění připínacím penisem, fisting, double fisting, foot fisting, protahovaný anální orgasmus

Muži jsou obeznámeni s obvyklými orgasmy, o análních orgasmech však mají poměrně malé povědomí. Spoutáme tě nebo ti přikážeme zaujmout vhodnou polohu, která nám umožní volný přístup k tvému análu. Začnu tě pomalu roztahovat, až se uvolníš natolik, že proniknu dovnitř pěstí a svěrač se za ní zavře. V tom okamžiku začnu stimulovat prostatu a přivedu tě k prvnímu orgasmu. Tím ovšem zábava nekončí. Pokračuji ve stimulaci prostaty a orgasmy pokračují tak dlouho, jak se nám zlíbí, třeba až do úplného vyčerpání. Není neobvyklé, že ti povolí svěrač močové trubice a zcela nekontrolovaně se vyprázdníš. Až usoudíme, že máš dost, rozhodneme se, jak s tebou dále naložíme. Možná by nebyl na škodu výchovný výprask. Po opakovaných análních orgasmech budeš mnohem citlivější než obvykle, a o to intenzivněji budeš prožívat vše, co bude následovat.Samozřemostí je, ža na anální hrátky se otrok dostavuje řádně vyčištěný.

HRA NA ROLE

fantazii se meze nekladou...

Můžeme být přísné učitelky, trestající každý žákův přestupek. Můžeme být vyšetřovatelky a podrobit tě tvrdému a psychicky náročnému výslechu. Uděláme si z tebe služku, děvku, kus nábytku nebo popelník. Přepadneme tě ve tvém domově a provedeme s tebou, co budeme chtít. Zesměšníme a ponížíme tě na veřejnosti. Baví nás stylizovat se do různých rolí a ladit do nových poloh.

NOŠENÍ PÁSU CUDNOSTI

Máš po ptákách, a to doslova. Na jak dlouho? To rozhodneme my. S pomocí pásu cudnosti si dokážeme poradit s řadou nežádoucích návyků u mužů a přetvořit je k obrazu svému.

FEMINIZACE

Chceš se stylizovat do role ženy? Chceš, aby tato proměna proběhla proti tvé vůli? Dobrovolně nebo násilím z tebe uděláme děvku nebo služku pro všechno a podle toho se k tobě také budeme chovat.

FETIŠ

Chceš uctívat nohy Paní i komtesy a pečlivě jim čistit jazykem boty i podrážky? Máš radši obyčejnou, často nošenou obuv? Oslovují tě punčochy nebo spodní prádlo? Máme mnoho druhů bot, punčoch a spodního prádla. Pokud se s nimi však chceš blíže seznámit, musíš si to zasloužit.

JINÉ

Nenašel jsi to, co tě oslovuje? Neostýchej se nás kontaktovat a sdělit nám své sny a preference. Tvé přání zvážíme a dáme ti vědět, zda je bude možné uskutečnit.

 

O setkání požádej na emailu
Victorie-cleo@seznam.cz

 

^